ru ua

Жириновський знову вразив соцмережі своєю заявою

Жириновський знову вразив соцмережі своєю заявою Фото: Володимир Жириновський

Депутат Держдуми засудив закон про тюремні терміни за "лайки" і "репости", який сам прийняв

Депутат з РФ Володимир Жириновський в черговий раз дав привід для насмішок. Під час свого виступу на трибуні Державної думи Росії політик згадав росіянку, яку посадили у в'язницю за "сверхдурацьким законом". Відповідне відео було опубліковане на сторінці видання Meduza в Twitter.

Жириновський засудив закон про тюремні терміни за "лайки" і репости в мережі, і зазначив, що саме депутати Держдуми створили закон, через який постраждала засуджена за репост росіянка Євгенія Чудновець.

За вищезгаданий законопроект проголосували більшість депутатів Росії, зокрема і партія ЛДПР, лідером якої є Жириновський.

Росіянку Євгенію Чудновець, яку 6 березня, за місяць до закінчення строку, звільнили з нижньотагільської колонії, в грудні 2016 року засудили на п'ять місяців колонії за репост трисекундного ролика з малолітнім хлопчиком.

Скандальний виступ одіозного російського політика став приводом для жартів у мережі.

Користувачі відзначили, що Жириновський був одним з перших, хто підтримав "сверхдурацький" закон.

Інші жартували, що депутат як флюгер змінює свої політичний погляди.

Жириновський знову вразив соцмережі своєю заявоюЖириновський знову вразив соцмережі своєю заявоюЖириновський знову вразив соцмережі своєю заявоюЖириновський знову вразив соцмережі своєю заявою

До речі, Жириновський звинуватив Україну в провокації.