"Це помилка": Жириновський заплутався в питанні про Крим

Жириновський заплутався в питанні про Крим
Фото: Володимир Жириновський (ldpr.ru)

Російський політик не зміг пояснити, чому населення півострова стало біднішим

Лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський вважає, що санкції пішли РФ на користь, економіка зростає, а життя кримчан після анексії півострова покращилася. Таку думку він висловив в інтерв'ю Юрію Дудю, опублікованого в YouTube.

Дудь запитав Жириновського, не відчуває той провину перед росіянами, які стали біднішими на 30% після окупації РФ Криму.

"Це помилка. Немає ніякого зв'язку між рівнем життя і приєднанням Криму. Жодної. Ми гроші на Крим витрачаємо із спеціального фонду", - відповів політик.

Журналіст уточнив, що фонд складається з грошей російських громадян, однак Жириновський заявив, що кошти беруться з бюджету.

"Ми не забираємо гроші у Москви. Це - резерв уряду. Ми нічого ні в кого не забирали", - сказав він.

На твердження журналіста, що економіка РФ впала на 30% саме за анексії Криму і наступних санкцій, Жириновський заявив, що "це помилка. Це вороги", а санкції тільки зробили економіку сильніше.


Видо: Інтерв'ю Жириновського (youtube.com/вДудь)

"А жителі Тамбовської області у курсі того, що економіка стає сильнішим?" – запитав Дудь.

"Звичайно, нові заводи будуються. Наші товари з'являються. Нам це вигідно. Інакше нас могли б купити, поставляючи нам закордонні товари, як це було при Єльцині. Дешеві товари з-за кордону. Наші фабрики стали забуватися", - заявив Жириновський.

"Чому ж тоді ви їздите на старому "Мерседесі"?" – уточнив журналіст.

"Немає нового", - відповів політик.

Журналіст запропонував Жириновському купити "Ладу Калину", яку виробляють в Тольятті. Але політику потрібний подовжений кузов.

- Проводиться же. У Тольятті - "Лада Калина".

- Мені потрібно, щоб був подовжений кузов.

"Так подовжать. Давайте выломаем сидіння пасажирське, навіщо вам хтось потрібен на ньому", - зазначив Дудь.

"Виходить, що... не виходить", - не знайшовся, що відповісти Жириновський.

"Вам не здається це лицемірством? Ви санкції, за те, щоб піднімалася наша економіка, але оскільки в Тольятті роблять г*вно, то ви не їздите на цьому", -запитав журналіст у політика.

"Я чекаю наш автомобіль "Кортеж". Вийде в травні 2018 року. Президентський. У нас повно машин, які нічим не поступаються", - відповів він.

"Тобто ви не бачите лицемірства в тому, щоб бути за санкції і їздити на іноземному авто?" – уточнив Дудь.

Жириновський на це зауважив, що його машина стара і він її не купував. Дудь заявив, що через Жириновського росіяни повинні їсти продукти виробництва РФ, які поступаються в якості імпортним, а сам політик при цьому користується іномаркою, а не машиною вітчизняного виробництва.

Раніше Жириновський запропонував видавати українцям "карту росіянина".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся