ua en ru

Житель Херсонської області заснув на батуті та за три дні доплив до Криму

Житель Херсонської області заснув на батуті та за три дні доплив до Криму Фото: Крим (pixabay.com/Phylon)

Хлопець три доби знаходився у відкритому морі без води та їжі

Житель Херсонської області заснув на надувному батуті та за три дні досяг берегів окупованого Криму. Про це повідомляє "Крыминформ" з посиланням на погрануправління ФСБ.

"Рано вранці 5 серпня надійшов сигнал про людину, яка терпить лихо в Каркінітській затоці Чорного моря. Протягом декількох хвилин прикордонний сторожовий катер досяг заданої точки, де виявив хлопця на надувному водяному батуті. Після того, як його підняли на борт і надали першу медичну допомогу, з'ясувалося, що потерпілий - громадянин України 1998 року народження. Чоловік перебував у стані середньої тяжкості і був украй виснажений", - сказано в повідомленні.

За словами хлопця, він працює охоронцем у курортній зоні селища Лазурне Херсонської області. За три дні до прибуття в Крим він ночував на причалі, розташувавшись на надувному батуті. Коли прокинувся, - вже був у відкритому морі, де провів майже три доби на спеці, без води і їжі.

"Потерпілого доставили спочатку на берег, потім в центральну лікарню Чорноморського, де йому був поставлений діагноз "тепловий удар і зневоднення організму". Його родичі вже сповіщені про те, що трапилося", - розповіли в прес-службі.

До речі, Росія побудує 151-метрову телевежу в Криму, щоб перебивати український сигнал.