ua en ru

Мешканець Луганська розповів про реальне життя в "ЛНР"

Мешканець Луганська розповів про реальне життя в "ЛНР" Фото: Бойовики (mykolaivka-rada.gov.ua)

Промисловість у регіоні прийшла в повний занепад

"ЛНР" - руїни, мертві цеху і безробіття. Про те, яка зараз ситуація на окупованих територіях України, розповів місцевий житель. Його слова наводить на своїй сторінці блогер Денис Казанський Facebook.

"Луганчанин Сергій Сакадинський в 2014 році побував в полоні у бойовиків "ЛНР" і провів кілька місяців у підвалі. Після звільнення він виїхав на підконтрольну територію України, проте в душі симпатизував сепаратистам, тому незабаром повернувся назад в Луганськ і продовжує жити тепер в "молодій республіці", - розповів Казанський.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/den.kazansky

Сакадинський зазначив, що промисловість регіону прийшла в повний занепад.

"На мій погляд, робота більшої частини промислових підприємств Донбасу не буде відновлена ніколи. Це просто економічно невиправдано. Простіше нові заводи десь побудувати, ніж оживляти напівтруп", - цитує блогер луганчанина.

"Сумні підсумки роботи "визволителів" - руїни, мертві цеху і безробіття. Луганщині вже нічим не допоможеш. Попереду її чекають десятиліття безпросвітності. Однак, для інших регіонів, де ще мають якісь надії на Росію, це буде добра наука", - підсумував Казанський.

Раніше у мережі розповіли, хто вступає до університетів "ЛНР".