ua en ru

Жителі Донецька не хочуть воювати "за маргіналів із Росії"

Жителі Донецька не хочуть воювати "за маргіналів із Росії" Фото: Військові збори в "ДНР" (dan-news.info)

За словами місцевих жителів, проросійські бойовики відчувають "наближення кінця"

Мешканці окупованого Донбасу не хочуть поповнювати ряди так званої "армії ДНР". Про це пише газета "Сегодня".

За словами жителів Донецька, сепаратистські ЗМІ постійно нагнітають, мовляв, "війна не закінчена, треба воювати, мстити, захоплювати". Але це "напружує" донеччан, прихильників "Новоросії" серед яких вже майже не залишилося.

"Нервування і тиск. Люди тільки-тільки трохи заспокоїлися після чергового перемир'я. Хоча яке перемир'я, коли з міста постійно стріляють кудись... Бойовики не хочуть нічого закінчувати, вони хочуть воювати. Але у них уже все розбігаються. Тому хочуть зібрати всіх чоловіків, хто залишився і працює в Донецьку, і кинути їх у бій", - зазначила мешканка Донецька Альона.

Нагадаємо, нещодавно ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що він готовий мобілізувати на війну з Україною всіх жителів окупованого Донбасу. Але самі донеччани вважають слова Захарченко "маразмом".

"Я не збираюся воювати за прийшлих з Росії маргіналів. Разом з кримінальниками не хочу і не буду. Я не буду воювати проти українців, тому що я громадянин своєї країни, нехай і живу на тимчасово окупованій її частини. Я допомагаю армії, плачу податки зі своєї зарплати. Мій роботодавець знаходиться на західній Україні, зарплата офіційна, з усіма відрахуваннями і податками. Хоча лякають, звичайно, постійно. Дитина розповіла, що у школі щотижня "тривоги" відпрацьовувати стали, правильно евакуйовуватися. До цього, напевно, півроку такого не було, а зараз щось заметушилися", - зазначив донеччанин Дмитро.

Раніше журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР".