ru ua

Мешканці Львова топлять сніг в квартирах через відсутність води

Мешканці Львова топлять сніг в квартирах через відсутність води Фото: У людей немає води (pixabay.com/ru/users/jarmoluk)

На магістральному водогоні сталася аварія

У Львові місцеві жителі вже третій день залишаються без води. Через це вони навіть почали топити в квартирах сніг. Про це повідомляє ТСН.

"Сто тисяч жителів Львова без води залишила аварія на магістральному водогоні. Ремонтні роботи там розтягнулися на всі вихідні. Довозити воду жителям машинами почали тільки на другий день після зникнення її в кранах. Людям довелося навіть носити відрами сніг і розтоплювати його в квартирах", - сказано в тексті видання.

Відео: Львів'яни третій день залишаються без води (tsn.ua)

Аварія сталася на магістральному водопроводі довжиною в 70 кілометрів. З-за цього бригаді довелося цілу ніч шукати ділянку, де прорвало трубу. Поломку знайшли в полі за 20 кілометрів від Львова.

Водопровід відремонтували за кілька годин, а ось воду довелося спускати круглі добу. Комунальники спустошили майже 50 км, щоб працівники могли виконати зварювальні роботи. Ще добу після цього чекали, щоб наповнити водопровід назад.

Нагадаємо, у Львівській області півсотні вантажівок застрягли з-за сильного снігопаду.

Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), на дорозі застрягло 58 автомобілів, з яких 51 вантажівка.

В цей же день на дорозі Київ-Чоп із-за рясного снігу утворився масовий затор з автомобілів, відстанню 2-3 км. Автомобілі не могли проїхати по засніженій дорозі.