ua en ru

Хочуть повернутися в Україну: журналiст розповів настрої жителів окупованого Донбасу

Хочуть повернутися в Україну: журналiст розповів настрої жителів окупованого Донбасу Українським військовим і жителям Докучаєвська доводиться несолодко (Facebook Андрія Цаплієнка)

У Докучаєвську ціни на їжу підвищили вдвічі, на ліки — втричі

На сьогоднішній день місто Докучаєвськ Донецької області відноситься до території, окупованій терористами. Більшість жителів, що залишилися на своїй батьківщині, зізнаються, що хочуть знову стати частиною України.

Український журналіст Андрій Цаплієнко побував у Докучаєвську, після чого розповів про панує там атмосфері на своїй сторінці в Facebook.

"Ви чесно скажіть, - питаю старого докучаєвського водія на контрольному пункті - народ в Докуче хоче, щоб Україна відновилася, хоча б за цінами?" "Не тільки за цінами, я Вам скажу, - каже дід. – У всьому! Дев'яносто відсотків, напевно, хочуть, щоб Україна повернулася!", — відтворив бесіду з одним з місцевих жителів Цаплієнко.

Також журналіст зазначив, що на даний момент в місті неможливо знайти роботу. Самопроголошена влада підвищила ціни вдвічі, на ліки — втричі.

"Українці оточили Докуч з трьох сторін. Позиції на териконах. Пануючих висотах. Потенційно тридцята бригада може закрити казан. Дай команду - і "Докучнаш"! Але українці цього не роблять. Чекають. І я зрозумів, чому так", — поділився Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в соцмережі.

Також зараз обговорюють новину про те, що головний військовий прокурор України Анатолій Матіос втік від журналістів.