ua en ru

Мешканка Мукачева зустрілася з сином, якого вона залишила в пологовому будинку 25 років тому

Мешканка Мукачева зустрілася з сином, якого вона залишила в пологовому будинку 25 років тому Кадр з відео (YouTube/Говорить Україна)

Жінка стверджує, що її обдурили лікарі

Мешканка міста Мукачево, жінка ромських кровей, змогла обійняти свого дорослого сина, якого залишила в пологовому будинку 25 років тому. Історію цієї жінки розповіли в передачі "Стосується кожного" на телеканалі "Україна".

Прийомна мама 25-річного Євгенія розповіла синові про те, що він був усиновлений. Вона зізналася, що забрала його новонародженого, зовсім хворого і фактично врятувала йому життя. В той день, коли жінка прийняла рішення усиновити покинутого хлопчика в пологовому будинку, вона втратила свою власну дитину, яку носила під серцем.

До того моменту Євген не підозрював, що жінка, яка його виростила – йому не рідна.

Хлопець почав шукати свою рідну маму. Перерив всю документацію в архівах і знайшов документ, який залишився від його біологічної матері. Цей документ свідчив про те, що рідна мама Євгенія, Любов, відмовилася від нього у пологовому будинку.

З документами Євгену допоміг друг, який живе в тому місті, в якому хлопець народився.

Сам 25-річний Євген вже одружений. У їх родині підростає троє дітей. Старша дитина від першого шлюбу його дружини і двоє спільних.

Команда передачі "Нехай говорять" розшукала біологічну матір Євгенія.

Любов Таран розповіла, що сина народила дуже рано, їй було всього 16 років. І лікарі відразу її попередили, що хлопчик дуже хворий. Медики запропонували молодій матері поїхати додому, поки дитина знаходитися в інкубаторі, а потім повернутися за ним, коли він трохи підросте.

Коли Любов повернулася за сином через два місяці, лікарі розвели руками і невизначено їй повідомили, що хлопчик чи то помер, чи то був відданий на усиновлення.

Документ про відмову Любов написати не могла, так як вона безграмотна.

Фахівці стверджують, що документ могли написати в пологовому будинку, а от підпис дали поставити матері, користуючись тим, що Любов не вміє ні читати, не писати.

Євген прийняв рішення вийти до рідної матері, так як зрозумів, що вона не винна в тому що сталося багато років тому. Він повідомив, що відтепер у нього буде дві матері, та, що народила і та, що його виростила.

Відео: Говорить Україна ( (YouTube/Говорить Україна)

До речі, жителі Києва прокоментували погром у ромському таборі.

Рекомендуємо подивитись: Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табору ромів

Відео: video.rbc.ua