ua en ru

Жительку Івано-Франківська, яка прямувала в Європу, не пустили на борт літака

Жительку Івано-Франківська, яка прямувала в Європу, не пустили на борт літака Фото: Закордонний паспорт (twitter.com-UkrZaKordonom)

У жінки не було зворотного квитка на літак

Жительку Івано-Франківська, яка прямувала в Європу, не пустили на борт літака. Про це повідомляє "Галицький кореспондент".

Жінка купила квиток на літак в Валенсію, але в реєстрації на рейс їй відмовили, пославшись на те, що зворотного квитка у неї немає.

"Я придбала квиток за маршрутом Івано-Франківськ - Валенсія. Коли прибула в аеропорт в день вильоту, мені відмовили в реєстрації через відсутність зворотного квитка, оскільки я планувала повертатися назад машиною. Тиждень перед вильотом я уточнила в касі аеропорту інформацію, мені ще потрібно, не буде проблем, оскільки я придбала квиток через інтернет. Мене запевнили, що все у мене буде добре. Незважаючи на все це, мені відмовили в реєстрації ", - обурилася жінка.

В Компанії МАУ запевнили, що в їх компанії не вимагають зворотного квитка і це провина працівників прикордонної служби.

"Це правила безвізового режиму: при посадці обов'язково повинен бути зворотний квиток. Без зворотного квитка ми не пускаємо на борт літака, таке порушення аеропорту коштуватиме сім з половиною тисяч євро ", - розповіли в аеропорту.

Як раніше повідомлялося, у мережі продемонстрували значимість безвиза для літніх авіапасажирів в Україні.