В Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТО

В Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТО
Фото: Медик пограбований (ngu.gov.ua)

Злодії залізли в автомобіль медика

24 січня в Житомирі пограбували медика Юрія Свідерського. Зазначимо, що він лікує бійців АТО в клинку "Відновлення". В машину лікаря залізли злодії і вкрали медичний ранець зі всієї комплектацією. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Марія Уланова.

"Вночі в Житомирі було пограбовано авто хірурга клініки "Відновлення" Юрія Свідерського! З цього приводу Юрій зараз знаходиться в поліції і пише заяву. З чим ми тут: з машини були викрадені медичний тактичний ранець з повною комплектацією!!! Ранець естонської типу з системою молі", - сказано в повідомленні.

Волонтер зазначила, що можливо річ спробують продати.

"Можливо, його будуть намагатися перепродати волонтерам, які займаються військовими. Прошу відразу мені повідомити. P. S. Так-так, Юра учасник бойових дій, хірург і він був готовий виїхати в будь-який момент на допомогу кожному, а тепер він залишився без головних інструментів надання первинної допомоги", - підсумувала Марія Уланова.

В Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТОВ Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТОВ Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТОСкріншот (facebook.com/malfridanik)

В коментарях сам медик прокоментував, як виглядає вкрадений ранець.

"Наклейка з позивним і групою, резус відразу ж зірветься. Є особливості комплектації. Я докупив туди мішок Амбу, Ларингоскоп з двома клинками, також там є механічний відсмоктувач для очищення ротоглотки (польський), і штатівський малий хірургічний набір (для кониикотомии) в чорному пеналі з моллі. Все інше - стандартна "естонська" комплектація", - написав Юрій Свідерський.

В Житомирі пограбували лікаря, лікуючого українських бійців АТОСкріншот коментарів (facebook.com/malfridanik)

Нагадаємо, що відома волонтер нагадала про поранених бійців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся