В Житомирській області колишнього заручника "ЛНР" позбавили бізнесу і житла
Переселенець намагався створити з партнером свою козячу ферму
Підприємця Олександра Кононова, який займався виробництвом відомих "Сирів Санича" в селі Десятини, залишили без власного бізнесу і з боргами. З'ясувалося, що він не підписав папери про спільну власність зі своїм "партнером", і тому справа фактично йому не належить. Про це розповіла у своєму блозі Леся Литвинова на сайті "Дзеркала тижня".
Ще до війни Кононов потрапив у верстат і дивом вижив, втративши праву руку і ліву ногу. Проте він не здавався. Під час війни опинився у центрі подій. З першого дня допомагав українським військовим, і через підтримку військових в Луганській області потрапив у заручники до бойовиків. Після звільнення перебрався з Северодонецька в село у Житомирській області, де створив разом з партнером козячу ферму.
Зазначається, що саме партнер запросив Олександра жити в село Десятини.
Фото: Олександр Кононов (dt.ua/SOCIUM)
Місцевий житель пізніше розповів, що Кононов йому потрібен був як "медійний персонаж", - для залучення коштів спонсорів і інвесторів. За його словами, Кононов – його найманий працівник, якому він не платить гроші, адже той сам сказав, що готовий роками "хрін без солі їсти".
Фото: Кононов (dt.ua/SOCIUM)
"Ну, мені ж на розкрутку бізнесу потрібні були гроші? А він - чудовий медійний персонаж. На мене б не дали. На нього давали охоче", - заявляв він.
За паперами ферма належить партнеру Кононова, а йому самому - борги ферми. Більш того, місцевому жителю належить і будинок, в якому проживає переселенець з Донбасу. Зараз чоловік залишив це житло без електрики.
Партнер вирішив запропонувати Кононову забрати з собою 30-40 голів худоби, однак той відмовився, оскільки не має приміщення для овець і засобів для годування.
Раніше повідомлялося, що переселенець, який вижив в полоні, знайшов віддушину в улюбленій справі.