ru ua

У Житомирській області під час пологів померла здорова жінка

У Житомирській області під час пологів померла здорова жінка Фото: Вагітна жінка (unsplash.com/Arteida MjESHTRI)

Дитина задихнулася в утробі, а її мати померла від розриву матки

В Житомирській області померла здорова жінка та її дитина під час пологів. 37-річна Людмила виховувала вже двох дітей і чекала на третю, повідомляє ТСН.

Дівчинку хотіли назвати Вікторією, для неї вже була підготовлена і коляска, і ліжечко.

"Я допоміг їй переодягнутися. Кажу, завтра, сонечко, побачимося. Проблем ніяких не було зі здоров'ям", - розповів чоловік Людмили.

Лікарі не виявили ніяких ускладнень, коли жінку привезли до пологового відділення. Людмила померла на операційному столі через кілька годин. В результаті розтину стало відомо, що причиною смерті породіллі став розрив матки, дитина задихнулася в утробі. Як розповіла, акушер-гінеколог Марія Андрієвська, у Людмили почалася стрімка внутрішня кровотеча.

"Все раптово сталося, але ми все робили те, що потрібно було. Просто ми не добігли до операційної, була зупинка серця, два рази зупинялося", - розповіла акушерка.

Районний акушер-гінеколог зазначив, що у Людмили не було патологій, тому ніхто не очікував, що може статися подібне. Збираються проводити розслідування.

"Дитина не настільки великий, щоб міг відбутися розрив матки, жінка повторно народжувала, ніхто не підозрював", - каже районний акушер-гінеколог Ірина Рубанчук.

Односельці та родичі жінки впевнені, що трагедія сталася через те, що лікарям не "принесли в конверті". Правоохоронні органи призначили ряд експертиз. Одна з версій поліції - неналежне виконання медичними працівниками своїх службових обов'язків.

Нагадаємо, у Житомирській області жінка прийняла пологи прямо на пероні.