ua en ru

У Житомирській області жінка прийняла пологи прямо на пероні

У Житомирській області жінка прийняла пологи прямо на пероні Фото: Жінка прийняла пологи на вокзалі

За словами соціального працівника, вона не даремно запізнилася на електричку

В Житомирській області соціальному працівнику довелося стати акушером прямо на залізничній станції. Про це пише газета "Факти".

Повідомляється, що Раїса Барановська запізнилася на ранкову електричку, яка вирушала зі станції Тишів до міста Малин, де жінка працювала. В очікуванні наступної електрички жінка прийняла пологи прямо на території маленької залізничної станції.

"Пролунав голосний жіночий крик, всі завмерли. І тут до мене підбіг черговий по станції, схопив за рукав і потягнув у бік будівлі. Чоловік був розгублений, він тримав у руках ніж і аптечку і благав допомогти йому. Однак допомоги потребував не він, а молода жінка, що лежала на вулиці на дерев'яній лавці і збиралася народжувати", - розповіла Раїса.

Жінка в той момент зовсім не розгубилася, а підбігла до породіллі і стала їй допомагати.

"Через пару хвилин в моїх руках був новонароджений хлопчик. Пуповину я розрізала ножем, який подав черговий, а перев'язала її нитками з аптечки. Дитинка плакала, я загорнула її в куртку, пригорнула до себе, і вона тут же замовкла", - зазначила Раїса.

У Житомирській області жінка прийняла пологи прямо на пероні

Фото: Новонароджений Діма з мамою

"Коли молоду маму і новонародженого відвезли в лікарню, я нарешті з полегшенням видихнула. Помітила, що в мене тремтять руки. Не знаю, коли стала хвилюватися, - було не до цього. На щастя, все зробила швидко і правильно. Потім весь день думала про те, що трапилося і вже спокійно не могла працювати. Нічого подібного зі мною раніше не було. Зараз думаю, що запізнилася на електричку не дарма - на пероні прийняла пологи. Хлопчик народився гарний, нехай у нього все буде добре!" - сказала соцпрацівник-"акушер".

Хлопчик виявився богатирем - народився з вагою 4,2 кг. Зараз молода мама Ольга Волковська і новонароджений Діма знаходяться в лікарні і вже готуються до виписки. Вдома їх чекає щасливий тато і старший братик Ярослав.

Раніше провідниці одеської електрички прийняли пологи у пасажирки.