ua en ru

Жива, штучна або в горщику: як правильно вибрати ялинку

Жива, штучна або в горщику: як правильно вибрати ялинку Фото: Ялинки (УНІАН)

Ціна живої ялинки від 50 до 500 гривень

Ялинка – неодмінний атрибут новорічних та різдвяних свят. Про те, як правильно вибрати ялинку, пише "Навколо світу".

Сама мінімальна ціна ялинки в Україні – 50 гривень. Вартість новорічних ялинок в кінці 2017 року не сильно відрізняється від цін минулого року. Метрова жива ялинка коштує приблизно від 100 гривень, а от ялинка побільше "потягне" від 250 до 300 гривень.

Якщо вам потрібно упакувати ялинку для транспортування – то додайте до цієї суми ще від 20 до 50 гривень. Якщо ж нести недалеко – то захопіть з собою рукавички і мотузку, щоб не поколоться.

Підставка для ялинки обійдеться від 40 гривень за дерев'яну та до 200 гривень за ковану. Можна пошукати в інтернет –магазинах, там зазвичай вибір більший, і ціни нижче.

Якщо часу ходити по ринках немає зовсім, то можна замовити новорічну красуню з доставкою додому. Ціна такої послуги – від 250 гривень. Самий бюджетний варіант – поїхати до найближчого лісництва. Ціна лісових красунь там від 45 гривень.

Метрові дерева і трохи більше – від 70 гривень, а ялинка від двох метрів і вище обійдеться у 80-100 гривень.

Обов'язково звертайте увагу на наявність бирки зі штрих-кодом. Тепер можна перевірити чи легально чи була зрубана ялинка за допомогою спеціального додатка.

Найширший діапазон цін у штучних ялинок. Найпростішу можна купити за 50 гривень, але є і за кілька десятків тисяч. Все залежить від матеріалу, країни виробника і розмірів.

Крім того, така ялинка купується не на один рік.

Середня ціна штучної ялинки – від 100 до 1000 гривень.

Ще один вид ялинки, який стає популярним в останні роки – це жива ялинка в горщику. Ціни на них коливаються від півтори тисячі гривень за ялинку висотою 100 см до сосни висотою 220 см за ціною дві з половиною тисячі гривень. Блакитна ялина заввишки до 100 см коштує близько 1 тисячі гривень.

При покупці такої ялинки – не забудьте попросити інструкцію по догляду у продавця.

Ну, а якщо ялинку ставити нікуди, – можна купити гілки для виготовлення новорічного декору. Ціна за 1 штуку – від 20 гривень.

До Речі, дизайнер дала українцям 10 важливих порад з прикрашання ялинки.