ua en ru

"Життя наше - убога і безпросвітне": відомий блогер розповів про майбутнє Росії

"Життя наше - убога і безпросвітне": відомий блогер розповів про майбутнє Росії Фото: Проросійський бойовик (flickr.com/osce_smmu)

"Протягом століть ми поневолювали і гнобили чужі народи і харчувалися чужим болем і ненавистю до всього світу"

Відомий російський блогер Олександр Тверськой, який активно підтримує Україну, розповів, що чекає Росію в майбутньому. За його словами, РФ повинна вибачитися за всі злодіяння, які вона завдала іншим народам. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Ось до цього прийти перед всякими програмами прекрасних Росій майбутнього: Історія наша - ганьба і наша біль. Ми повинні визнати своє криваве, повне смутку і безглуздості, масової жорстокості минулого і покаятися за нього. Відчути провину за злочини предків, співпричетність з їх жертвами, а не хизуватися в патріотичному запалі міфами і брехнею про "велике" минуле. Життя наше - убоге і безпросвітне. Ми перебуваємо в стані принижених і обпльованих напівлюдей і біди всі, безправ'я і безнадія існування - тільки наша вина. Протягом століть ми поневолювали і гнобили чужі народи і харчувалися чужим болем і ненавистю до усього світу. Ми і зараз не можемо зупинитися на цьому. Ми - страшне населення, об'єднане несвідомої злістю і зневагою до Людини і всього людського і рухоме почуттям національної зверхності над іншими", - написав Тверськой.

"Життя наше - убога і безпросвітне": відомий блогер розповів про майбутнє Росії

Скріншот (facebook.com/TverskoyAA)

Блогер вважає, що сучасні люди в РФ перетворилися на рабів, які весь час живуть у брехні.

"Ми самі і завжди приводили на трон злочинців, довіряючи їм свої життя і долі у безмежне користування. Охоче, на куражі споруджували з своїх кісток і кісток своїх дітей собі ж плахи. Обожнювали, обожнювали своїх мучителів. А потім з згубним захопленням чекали страти звідусіль. Ми не хотіли жити по-людськи, ми хотіли батога і нічого не вирішувати. Ми годувалися ідеями про власну велич і обраності, залишаючись рабами. Ми ніколи не жили не по брехні. Та ми взагалі не жили. Ніколи не дивилися в майбутнє. Злодійкувато озиралися назад - лише б не рухатися вперед. Піднімалися з колін століттями - лише б не піднятися і нікуди не йти. Сьогодні стало ясно, що ми ні на що не придатні. Останніми шансами на свободу та гідне життя ми інфантильно й безладно знехтували, себе розтратили поспіхом і за найнижчою ціною, безглуздо розмінялися, занурившись при першій можливості у звичний стан кріпаків. Апатичних, безвольних, добровільно пригноблених рабів. Самі, власними руками. Так що ж ми за люди такі?" - написав Олександр.

"Життя наше - убога і безпросвітне": відомий блогер розповів про майбутнє РосіїСкріншот (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що відомий журналіст тонко потроллил українських суддів.