ua en ru

"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва

"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва Фото: Кава (pixabay.com/JanBaby)

На столичному вокзалі в одному з кафе помітили хамське обслуговування

В одному з закладів Києва помітили хамське обслуговування персоналу. Про інцидент розповів літературний редактор Юрій Чабан на своїй сторінці в Facebook.

"Про ресторанний бізнес і про жлобство по-українськи. Очікуючи на свій поїзд, зайшов в нічне кафе на київському вокзалі. Не маленьке. Не забігайлівка. З ім'ям. Мережеве ("NERO AROMA" називається). Купив чаю, як годиться. Не дешевого за 40 грн. Сиджу, п'ю. Попутно телефон заряджаю від розетки, яка під моїм столом. Проходить хвилин 5 - 10. До мене звертається барменша: "Молодий чоловік, Ви не могли б пересісти? Тут три дівчини прийшли. Нехай вони сядуть". І не чекаючи моєї відповіді, просто підходить до мого столу, бере в руки чайничок разом з чашкою і відносить за інший стіл, біля дверей (і, як виявилося, під тим столом немає розетки). І ані вибачення, ані якоїсь ввічливості не було. Навпаки", - розповів Чабан.

Він спробував відтворити розмову з співробітницею кав'ярні:

"Тут Вам не зал очікування, нічого тут розсиджуватися довго і заряджати телефони! Попили чай і вперед - на вихід!". (ще раз підкреслю: "розсиджуватися довго" - це 5-10 хвилин з моменту замовлення).

"Так я ще не попив. І взагалі - чай гарячий, я б за цей час не зміг його випити чисто фізично", - кажу я у відповідь.

"Нічого тут розсиджуватися. І взагалі - у нас чай сорок гривень коштує"
(до чого була кинута ця репліка - взагалі не зрозумію).

"Ну, так я й заплатив сорок гривень. Тільки що!".

"Так що мені Ваші сорок гривень - у мене он люди набагато більше залишають!"
(схоже, вона мала на увазі саме тих трьох дівчат, яких посадила за стіл, за яким сидів я)", - розповів чоловік.

"Тут у мене ніби мову відібрало. Бо мене ситуація просто приголомшила. Я мовчки пересів за той столик біля дверей, за який мене пересадили, зробив селфі з чашкою чаю і взявся писати цей пост. PS: Хочу надати розголосу. Адже, чорт візьми, як мінімум - це ганебно", - зазначив він.

"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва

Скріншот поста (facebook.com/4aban)

"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва"Жлобство по-українськи": в мережі розповіли про ганебний випадок в одному із закладів Києва

Скріншот коментарів (facebook.com/4aban)

До речі, у Донецьку відкрили "наливайку" з провокаційною назвою.