ua en ru

Журналіст Крутчак заявив, що нардеп Рабінович був 9 травня не в Ізраїлі, а на Мальдівах

Журналіст Крутчак заявив, що нардеп Рабінович був 9 травня не в Ізраїлі, а на Мальдівах Вадим Рабинович (фото: zagittya.com.ua)

Журналіст упевнений, що Вадим Рабінович обдурив українців

Відомий український журналіст Василь Крутчак заявив у Facebook, що народний депутат, голова партії "За життя" Вадим Рабінович не був 9 травня в Ізраїлі, як заявив під час включень в ефіри українських телеканалів. На його думку, нардеп відпочивав на Мальдівах в цей час.

"Рабінович свято вірить у те, що його брехню ніхто і ніколи не розкриє. Наївний... Вчора Вадим Рабінович нібито включився по скайпу в ефіри двох Медведчуковських каналів – NewsOne "112". Відео - з готельного номеру нібито з Ізраїля. Закликаю журналістів просити докази його перебування у Ізраїлі саме в ці дні. Оскільки маю підстави вважати, що це попередній запис, або брехня депутата. Бо 9 травня він вже був на Мальдівах у люксовому готелі.

Він вилетів на курорт з Тель-Авіва після того як я викрив його на брехні нібито з " великою українською делегацією до кнессета". Я перепитав - у кнессеті ніякої делегації ніхто не бачив, а на власному відео Рабіновича кірм нього самого нікого немає. Жодного кадру з середини ізраїльського парламенту теж не було", – написав Крутчак.

Журналіст Крутчак заявив, що нардеп Рабінович був 9 травня не в Ізраїлі, а на Мальдівах

Скріншот поста облікового запису facebook.com/vkrutchak)

Журналіст стверджує, що Рабінович в цей час був на островах в Індійському океані, в готелі, за який заплатив бізнесмен Павло Фукс.

"Оселився Вадим у готелі Реті Ра, що розташований посеред індійсього океану на одному з найбільших атоллів у 700 кілометрах на південь від Шрі -Ланки. Представницький сьют у цьому готелі коштує Рабіновичу щонайменше 75 тис грн на добу. Але платить не він сам, а його російський спонсор - бізнесмен Павло Фукс, один з забудовників москви, який теж полнетів разом з ним. Рабінович прогуляв головне свято свого виборця - 9 травня день перемоги. Він встиг лише нахабно вкрасти зображення легендарного актора Леоніда Бикова і повісити його на рекламу своєї нікчемної диванної партії. Доречі, донька актора обурилася нахабною крадіжкою і обіцяє судитися. Зясовую на який саме паспорт Рабінович зареєстурвався у готелі? Громадянина Ізраїлю чи України?" – додав журналіст і опублікував фото готелю.

Журналіст Крутчак заявив, що нардеп Рабінович був 9 травня не в Ізраїлі, а на Мальдівах

Фото: Василь Крутчак (facebook.com/vkrutchak)

Нагадаємо, нардепа Вадима Рабіновича викрили у поширенні фейку.