Журналіст нагадав жителям Донбаса, хто почав війну

STYLERLIFE        01.03.2017 - 21:56
Фото: Війна на Донбасі
Фото: Війна на Донбасі

Багато людей, що проживають на окупованих РФ територіях, звинувачують українців у ситуаціх

Журналіст Денис Казанський пояснив жителям Донбасу, що вони перекручують дійсність, стверджуючи, що війну на сході України, почали самі українці. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, пригадавши свій запис терхлетней давності.

Багато хто з жителів Донбасу, які навесні 2014 року розпалювали "російську весну", зараз намагаються перекрутити дійсність, заявляючи, що у війні на сході України винні саме українці.

"Люди, влаштували сьогодні в центрі Донецька масштабний мітинг і загрожували штурмом Донецької ОДА самі не розуміють, що творять. Судячи з розмов у сьогоднішньому транспорті, завтра в Донецьку буде вакханалія. Знову будуть змітати сірники, макарони і крупи і витрушувати банкомати. Багато людей переконані, що в Донецьку гривня скоро не буде ходити, що тепер можна не платити кредити та комунальні послуги. Помахати прапором на площі – це звичайно прикольно. Але чи розуміють ці хлопці в бутафорських козацьких одностроях, що зараз підкладають свиню своїм сусідам, землякам, шахтарям і металургам? Що в першу чергу роблять їх жебраками?" – писав Казанський три роки тому.

"Сьогодні багато з тих, хто почав цю криваву вакханалію, намагаються перевернути історію навиворіт і кажуть "ми за мир, українці - за війну". Ні, хлопці. Це ми з самого початку відмовляли вас. Це ми були за мир і намагалися волати до розсудливості. На жаль, ми виявилися тим Донбасом, який дійсно ніхто так і не почув", – підсумував журналіст.

Раніше карикатурист показав, наскільки зазомбовані жителі Донбасу.

Теги: Донбасс, АТО
On Top