ua en ru

Журналіст назвав Прілепіна Шариковим з "Собачого серця"

Журналіст назвав Прілепіна Шариковим з "Собачого серця" Фото: Захар Прилепін

Російський письменник, як і персонаж повісті Булгакова, піддався інстинкту вбивати

Військовий журналіст Сергій Лойко порівняв бойовика "ДНР" Захара Прілепіна з героєм повісті Михайла Булгакова "Собаче серце" Поліграфом Шариковим. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"А як ще сільському хлопцеві "піднятися"? Пішов в ОМОН. І підсів на цю справу, як наркоман. А потім приїхав у велике місто, і давай Єсеніна розігрувати. І дивувалася тусовка і плескала в долоні - ОМОНівець вміє книжки писати. Пам'ятаєте, як бабуся у "Собачому серці" прийшла на розмовляючу собачку подивитися? Так і тусовка мліла від Прілепіна, як 90 років тому від Шарикова, який грає на балалайці. Але собаче серце взяла своє: інстинкт переміг розум. І Шариков, обласканий владою і увагою тусовки міської, відправився "душити, душити, душити", - написав журналіст.

Лойко зазначив, що так само, як і Шариков, Прилепін "пішов вбивати і грабувати, то що і повинен робити за природою своєю", а тому його слід зупинити від цих дій.

"Я ось думаю, що пора закінчувати з наглядом метаморфоз, а покликати професора Преображенського і доктора Борменталя. Нехай зроблять медики, як було. А то ж собачку, що говорить, не те що у парламент, а й в президенти оберуть. З нашої ОМОНівской країни станеться..." - резюмував журналіст.

Раніше журналіст порадив зупинити Прілепіна від участі у війні в Україні.