ru ua

Журналіст пояснив, що буде з РФ при повторному вторгненні в Україну

Журналіст пояснив, що буде з РФ при повторному вторгненні в Україну Фото: Айдер Муждабаєв (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

Росії варто побоюватися відсічі, яка її чекає у випадку другого нападу на нашу країну

Якщо РФ збереться влаштувати повторне вторгнення в Україну, її чекає "війна така, що нікому мало не здасться". Про це заявив журналіст Айдер Муждабаєв в інтерв'ю Delfi.

"Що стосується українців, то вже був момент перевірити, як українці зустрічають гостей зі зброєю. Якщо ще раз спробують - ще раз побачать, як українці воюють за свою землю. В Україні жодних ілюзій і немає сумнівів з приводу того, що може зробити Росія", - упевнений журналіст.

Муждабаєв вважає, що, незважаючи на проблеми всередині країни, Україна зможе дати відсіч ворогові.

"Можна говорити, що там важко економічно, так, важко. Є проблеми, корупція, так - це пострадянська країна з у чому пострадянською елітою, але в чому є консенсус - за Україну будуть воювати. Це не буде похід по дорозі з російським прапорами, хлібом і сіллю. Я думаю, що російське командування і політичне керівництво, незважаючи на все своє божевілля, це усвідомлює. Там буде війна така, що нікому мало не здасться, якщо хтось рушить далі", - зазначив він.

"Це не та Україна, яка лежала без свідомості, коли у неї відбирали Крим і Донбас. І це потрібно мати на увазі всім, хто хоче повоювати в Україні", - додав Муждабаєв.

Раніше російський публіцист назвав умови для перемоги України над РФ.