ua en ru

Журналіст пояснив, чому бідність кримчан вигідна Путіну

Журналіст пояснив, чому бідність кримчан вигідна Путіну Фото: Кримчани (twitter.com CrimeaUA1)

Бюджетники зі старими підтримують "владу", дивлячись телевізор

Після того, як Росія анексувала Крим, жителі півострова стали відчувати себе менш комфортно. Журналіст Сергій Стельмах пояснив, чому бідність кримчан вигідна Володимиру Путіну. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

"З Криму намагаються заробити величезну військову базу і будинок престарілих одночасно. Москва домагається від Заходу пом'якшення санкцій не заради кримчан, а заради технічних потреб армії. Російський уряд планує налагодити роботу оборонних підприємств, але без іноземного обладнання і власної генерації електрики зробити це майже нереально", - сказав Сергій Стельмах.

Розвиток малого бізнесу на півострові не турбує окупаційні влади.

"Потреби місцевого бізнесу, також страждаючої від санкцій, для влади не є пріоритетом. Військові, спецслужбісти, бюджетники і пенсіонери – "ідеальні кримчани", з точки зору Москви. Силовики забезпечують функціонування і розвиток армійської угруповання, а бюджетники зі старими пасивно підтримують владу, сидячи перед телевізором", - підсумував журналіст.

Як раніше повідомлялося, на окупованому Російською Федерацією півострові Крим у селі Пушкіно Радянського району в будинках кримських татар проходять обшуки. Про це повідомляє "Кримська солідарність" у Facebook. Згідно з інформацією, зараз йде обшук в селі Пушкіно в будинках кримських татар. Деталі обшуків уточнюються.