ua en ru

Журналіст пояснив, чому українцям не можна їздити в Росію

Журналіст пояснив, чому українцям не можна їздити в Росію Фото: Російський прапор (pixabay.com/Fotiniya)

Також людям слід утриматися від відвідування окупованих територій РФ

Кожен українець, який приїде в Росію або аннексированный Крим – потенційний заручник. Про те, чому людям не слід їздити на ці території, розповів журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

"Росіяни в Криму зловили чергового українського "диверсанта". Як і годиться справжньому терористові, українець взяв з собою на завдання свій паспорт і пилу, якою збирався переділити стовп лінії електроопори. Як з'ясувалося пізніше, було й інше завдання - підпалити смітник у якогось селища", - написав Казанський.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/den.kazansky

Журналіст зазначив, що росіянам просто необхідні "нові страшилки про кровожерливих бандерівців".

"Зі сторони це все виглядає як фільм Микити Михалкова, але для росіян прокотить. Їм час від часу потрібні нові страшилки про кровожерливих бандерівців. Тим не менш, у всій цій історії є реальний громадянин України, якого оголосили терористом, і який тепер надовго потрапить у російську в'язницю. Та йому явно не до сміху", - додав він.


Відео: Денис Казанський порадив не їздити на окуповані території РФ (youtube.com/Denis Kazanskyi)

"Тому залишається тільки в черговий раз нагадати українцям не їздити в Росію, а тим більше на території, які вона утримує. Кожен українець там - потенційний заручник. Одну людину з українським паспортом у Криму, в Росії або в Донбасі можуть оголосити терористом в будь-який момент. Не потрібно ризикувати дарма. Ніякий відпочинок на кримських пляжах не вартий цього", - порадив Казанський.

Раніше російський журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм РФ.