ru ua

Журналіст відповів росіянам на фразу "Україна втомилася від війни"

Журналіст відповів росіянам на фразу "Україна втомилася від війни" Фото: Роман Скрипін (facebook.com/SKRYPIN.UA)

Українець побажав росіянам дізнатися, що таке війна

Відомий український журналіст Роман Скрипін відповів росіянам на фразу "Україна втомилася від війни". Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Російський режисер документального кіно Віталій Манський в інтерв'ю російському виданню Meduza заявив, що в РФ можуть показати три фільми з "втомленою від війни Україною".

"Можливо, в цьому і є головний сенс існування вільного простору "Артдокфест" в Росії – в тому, що ми можемо зараз уявити три картини, пов'язані з Україною. З Україною, яка втомилася від війни", – заявив Манський.

У відповідь на зухвалу заяву Скрипін побажав режисерові та російському виданню дізнатися, "що таке війна у вашій країні".

"Які ж ви г*ндони! Я бажаю вам дізнатися, що таке війна у вашій бл*дській країні. Вам потрібно вже втомитися від війни і воєн, які ви розв'язали і ведете по цей день. І ти, цинічна сволота Галина Тимченко і ти дов***б Іван Колпаков. Ви медіаб**ді в повному сенсі цього словосполучення, якщо вистачить ваших мізків перекласти цей пост. Вгамуйте себе, свої амбіції та свого ідіота х**ла. А "Медуза", між іншим, швидко висихає на сонці", – написав український журналіст.

Журналіст відповів росіянам на фразу "Україна втомилася від війни"

Скріншот поста (facebook.com/skrypin)

До речі, відомий український журналіст розповів, чому не піде в політику.