ru ua

Журналіст показав "бардак і стихійну парковку" біля аеропорту "Бориспіль" (відео)

Журналіст показав "бардак і стихійну парковку" біля аеропорту "Бориспіль" (відео) Фото: Аеропорт "Бориспіль" (kbp.kiev.ua)

За його словами, нелегальні перевізники ускладнюють рух транспорту

Біля терміналу для вильоту міжнародного аеропорту "Бориспіль" масово паркуються нелегальні перевізники. Про це повідомив написав журналіст Костянтин Стогній на своїй сторінці в Facebook

"Пам'ятаю, сюжет нас просили показати, як поліція заступила на патрулювання Бориспільської траси. Там представник НП говорив красиві слова про те, що "тепер тут буде порядок", що ці всі нелегальні перевізники до цього моменту псували обличчя нашої країни, що у НП "досить рішучості" і інше, інше..." – написав він.

Відео: Парковка біля терміналу "Борисполя" (facebook.com/kostiantyn.stogniy)

Стогній зазначив, що насправді під терміналом утворилася стихійна автостоянка.

"А що ж насправді? А в реаліях – тут бардак і стихійна парковка під терміналом для вильоту. З шашечками сплять в машинах все: від молдаван до литовців. Тому, якщо ви хочете зараз встигнути зареєструватися, то враховуйте, що під'їзд буде утруднений. А вийти за півкілометра і з валізою шльопати на вхід – теж не вийде..." – підсумував журналіст.

Журналіст показав "бардак і стихійну парковку" біля аеропорту "Бориспіль" (відео)

Скріншот поста (facebook.com/kostiantyn.stogniy)

Раніше у Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоні.

Несамовитий "автохам", будучи в нетверезому стані заподіяв тілесні ушкодження місцевому жителю, а також замахувався на жінок, які були свідками ситуації.

Безглузді і смішні ситуації при парковці