"Він фашист по суті":

Журналіст порадив зупинити Прілепіна від участі у війні в Україні

STYLERLIFE        14.02.2017 - 08:25
Фото: Захар Прилепін
Фото: Захар Прилепін

Ганапольський прокоментував рішення письменника Захара Прілепіна стати бойовиком на Донбасі

Російський і український журналсист Матвій Ганапольський прокоментував перехід російського письменника Захара Прілепіна в ряди терористичної "ДНР".

Свою думку він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

"Не хочу дослідити захоплених тарганів, які окупували голову "зберігача українства" Прілепіна, бо він фашист по суті, по душі - Нюрнберг досліджував таких дуже давно. І безумовно, що Прилепін, як "Нью Проханов", як новий "поет війни", повинен був з'явитися в Росії. Проблема лише в тому, що коли наш романтик із застиглою усмішкою буде лежати на донецькій мостовий з кулею в лобі, в Росії будуть кричати, що укри вбили великого російського письменника. Та ні, не письменника вб'ють, а доконаного фашистюгу - агресора, який не просто лізе до сусіда, але ще й, посміхаючись, поетичний роман про це хоче написати. Слухайте, там, в Росії, може зупиніть цього мудачка. Шкода його. Поясніть йому, що він мудачок, що війна - не іграшка, а він не Толстой", - написав Ганапольський.

 

Українська (російський) письменник Прилепін поїхав на Донбас, сколотив там загін і починає реально воювати з Україною. Про ...

Опубліковано Матвеєм Ганапольським 13 лютого 2017 р.

Як раніше повідомляв Styler, російський письменник став бойовиком "ДНР".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top