ua ru

Журналіст порадив зупинити Прілепіна від участі у війні в Україні

Журналіст порадив зупинити Прілепіна від участі у війні в Україні Фото: Захар Прилепін

Ганапольський прокоментував рішення письменника Захара Прілепіна стати бойовиком на Донбасі

Російський і український журналсист Матвій Ганапольський прокоментував перехід російського письменника Захара Прілепіна в ряди терористичної "ДНР".

Свою думку він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

"Не хочу дослідити захоплених тарганів, які окупували голову "зберігача українства" Прілепіна, бо він фашист по суті, по душі - Нюрнберг досліджував таких дуже давно. І безумовно, що Прилепін, як "Нью Проханов", як новий "поет війни", повинен був з'явитися в Росії. Проблема лише в тому, що коли наш романтик із застиглою усмішкою буде лежати на донецькій мостовий з кулею в лобі, в Росії будуть кричати, що укри вбили великого російського письменника. Та ні, не письменника вб'ють, а доконаного фашистюгу - агресора, який не просто лізе до сусіда, але ще й, посміхаючись, поетичний роман про це хоче написати. Слухайте, там, в Росії, може зупиніть цього мудачка. Шкода його. Поясніть йому, що він мудачок, що війна - не іграшка, а він не Толстой", - написав Ганапольський.

Українська (російський) письменник Прилепін поїхав на Донбас, сколотив там загін і починає реально воювати з Україною. Про ...

Опубліковано Матвеєм Ганапольським 13 лютого 2017 р.

Як раніше повідомляв Styler, російський письменник став бойовиком "ДНР".