ua en ru

Журналіст розповів, що все менше росіян хочуть чути лайку на адресу України

Журналіст розповів, що все менше росіян хочуть чути лайку на адресу України Фото: Мітинг у Воронежі (facebook.com/Татьяна Фролова)

За словами Радзиховського, громадян РФ більше хвилює рівень життя, а не війна з Україною

Російський публіцист і журналіст Леонід Радзіховський повідомив, що все менше росіян хочуть чути критику щодо України. Про це він розповів у своїй колонці на "Апострофі".

"До людей поступово доходить очевидна думка, яка була у них завжди, але вона була просто задавлена гуркотом пропаганди: плювати нам на всю цю велич і на всю цю імперію. Тобто все це "дуже добре", але це друга черга. А перша черга - не імперія, а Я: "Я особисто, тут, тепер хочу жити нормально". Якщо я буду жити нормально за моїми поняттями, тоді я готовий вболівати на стадіоні за велику імперію, але ніяк не навпаки", - зазначив Радзіховський.

За словами журналіста, багато росіян вже втомилися від пропаганди.

"Цей конфлікт полягає в тому, що вся російська пропаганда давно, з 2013 року, просто в режимі перманентної істерики волає по телевізору тільки про зовнішніх ворогів: Америка, Україна, Україна, Америка...І нічого взагалі не говорить про пенсії, про медицину, про школи, про дороги, про всю реальність життя. Час від часу лише скоромовкою говорятьт, що, так-так, звичайно, нам дуже потрібно розвивати економіку, підвищувати пенсії, що це найголовніше", - підсумував журналіст.

Читайте також журналіст з РФ розповів, чому Путін не хоче налагодити відносини з Україною.