ua en ru

Журналіст розповів, як на нього накинулися росіяни після слів про агресію РФ

Журналіст розповів, як на нього накинулися росіяни після слів про агресію РФ Фото: Віталій Портников (facebook.com/portnikov)

Він дорікнув людям в тому, що вони всі є учасниками політики Путіна

На українського журналіста Віталія Портникова посипалися нападки, коли він заявив про агресію РФ та її учасників. Про це журналіст розповів в інтерв'ю "Апострофу".

"Я пам'ятаю, як росіяни на мене накинулися, коли я сказав, що будь-яка людина, який платить податки в Росії, навіть шляхом покупки трамвайного квитка, фінансує російську агресію в Україні. Тому що це податок. Це гроші, які потім йдуть на армію, на ракети. на мене накинулися всі російські ліберали, дружно, як з ланцюга зірвалися. Тому що їм хочеться думати, що вони в Росії живуть, податки платять, але оскільки вони виступають проти Путіна, то вони ні до чого", - сказав він.

"Радянські люди всі були мимовільними учасниками агресивних дій своєї держави. Навіть ті, хто його не підтримував. Були люди, які виходили на площі і протестували, але вони тим не менш були учасниками цього організму", - додав Портніков.

Журналіст зазначив, що так само, як росіяни є мимовільними учасниками в агресії РФ, українці беруть участь в корупції.

"Чи можна таку ситуацію перемогти? Можна. Якщо змінити саму систему, закони поміняти, створити суспільство платників податків, знищувати монополії, розірвати зв'язки великого бізнесу і влади, не зачіпаючи при цьому інтереси найбільшого бізнесу. Багато різних шляхів є. Насправді все це вирішується протягом року", - підсумував Портников.

Раніше журналіст розповів про новий план Путіна.