"Типу посвідчення ідеальної тещі": Журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР"

Журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР"
Фото: "Паспорт" "ДНР"

У мережі поділилися ідеєю, як використовувати "паспорт" так званих республік

Друк так званих паспортів "ДНР" і "ЛНР" може стати прибутковим бізнесом для жителів країн третього світу, які бажають відвідувати РФ без віз. Таким припущенням поділився журналіст Денис Казанський в Facebook.

"З точки зору закону - все чисто. Паспорти "ДНР" і "ЛНР" мають таке ж відношення до документів, як новорічні листівки для холодильника або магнітики. По суті - це сувеніри. Щось на кшталт "паспорта одесита" або "посвідчення ідеальної тещі", - розповів журналіст.

Казанський зазначив, що тепер можна друкувати ці "документи", як календарики, а потім продавати через інтернет таджикам, в'єтнамцям і конголезцям.

Проте не всі користувачі погодилися з його думкою. Деякі в коментарях зазначили, що навряд чи все так легко складеться.

"Певна проблема є, російська влада в разі будь-яких питань може відправити в'єтнамця з "фальшивим" паспортом "ДНР" для ідентифікації особистості в "МГБ ДНР". Я цьому в'єтнамцю або таджикові не заздрю. А от самі терористи цілком можуть організувати такий бізнес. І незабаром у Росії з'явиться мільярд громадян "ДЛНР" китайської чи в'єтнамської національності", - написав Олексій Чесноков.

"Можливо був би непоганий бізнес, але Денис, не варто бути настільки наївним, бо зрозуміло, що з подібним Указом Президента РФ будуть проведені відповідні заходи щодо контролю за видачею цих документів. І контроль буде здійснюватися далеко не місцевими представниками ЛДНР", – зазначили в коментарях.

Журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР"

Журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР"

Журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР"

До речі, МЗС Франції заявив, що визнання Росією паспортів ЛНР/ДНР суперечить мінськими угодами.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся