Журналіст Шрейдлер у своєму останньому посланні звертався до українців

STYLERLIFE        08.11.2016 - 15:35
Фото: Володимир Шрейдлер (24tv.ua)
Фото: Володимир Шрейдлер (24tv.ua)

Володимир Шрейдлер, російський журналіст з проукраїнською позицією, в останньому повідомленні молився за Україну

У своєму останньому повідомленні в Facebook російський журналіст Володимир Шрейдлер звернувся до українців, росіян та своїх недобозичливці.

"Відбувається щось фантастичне! Про мене раптом стали писати різні люди! Від Маркіна до запсевданимлених провокаторів, дешевих тролів! Найцікавіше, що ніхто так і не сказав, що я брешу! Ніхто так і не сказав, що я корисливий і роблю за гроші", – написав журналіст.

Шрейдлер часто відстоював проукраїнську позицію на російських пропагандистських телеканалах, і в останньому повідомленні у соцмережі розповів про свої принципи.

"Мені плювати, що і хто про мене пише в спробі скомпрометувати! Я не буду вступати в полеміку з негідними моєї уваги та часу! Якщо стосовно мене почалося чергове цькування, це значить тільки одне – я на правильному шляху і кожен мій виступ або дія, вбиває ворога наповал!" – писав Шрейдлер у Facebook.

Також покійний обіцяв допомогти росіянці Олені Рохлиній, яку в РФ звинуватив в "екстремізмі", зазначивши, що Україна його за подібні дії не засудить.

"Упевнений, що Україна мене не осудить, бо як гідність і честь, людяність притаманна Українському Народу, вони зрозуміють, що одного кидати в біді не можна, навіть, якщо друг у якийсь період став по інший бік життєвих проблем!", – відзначав Шрейдлер.

Завершуючи своє останнє послання, журналіст побажав Україні удачі та свободи.

"Україно, Брати і Сестри, Я молюся за Вас! Я Вірю в Вас і Вашу ПЕРЕМОГУ! Слава Україні! Героям Слава! Смерть, сука, ворогам! Удачі та Свободи!" – написав Шрейдлер.

 

Происходит что-то фантастическое! Про меня вдруг стали писать разные люди! От Маркина до запсевданимленных провокаторов ...

Опубліковано Vladimir Shreydler 7 листопад 2016 р.

Нагадаємо, Володимир Шрейдлер, проукраїнський журналіст з РФ, несподівано помер у Москві.

 

On Top