ua en ru

Журналіст вказав на "ляп" із затриманням українського "диверсанта"

Журналіст вказав на "ляп" із затриманням українського "диверсанта" Український "диверсант" (скріншот youtube.com/TK Union)

Постановочність відео видали деталі одягу

Українського "диверсанта" затримали в "ДНР" за те, що він нібито збирався підірвати телевежу. Примітно, що на відео він дуже дивно одягнений. На це вказав журналіст Денис Казанський у своєму блог.

"Відразу ж з'явилося відео із затриманим "українським диверсантом". На цей раз диверсант виявився без пилки, але зате одягнув светр і шкіряну куртку. Напевно, щоб не виділятися в натовпі. Адже давно відомо, що в серпні в Донецьку всі так ходять. Всього 33 градуси на вулиці, чому б не надіти футболку, светр, а зверху ще чорну курточку?" – зазначив журналіст.


Відео: Затримання українського "диверсанта" (youtube.com/TK Union)

"А ще він забув втягати шнурки в черевики. Ну, так зазвичай роблять агенти СБУ. Обов'язково беруть з собою на завдання український паспорт і пістолет, а шнурки забувають. Ходити без шнурків — це така давня традиція агентів СБУ", - іронічно додав Казанський.

Журналіст зазначив, що судячи по одягу і втечам тюльпанів і лілій з голої землі, відео було зняте ще навесні.

"Давно не бачив більш сокирного фейка. Мужика явно дістали з якогось підвалу, щоб зняти в копеечном постановочному ролику. При цьому генії пропаганди полінувалися йому навіть шнурки в черевики тому всилити, а оператор із зайвою хромосомою не здогадався знімати так, щоб вони не потрапили в кадр", - написав журналіст.

Раніше журналіст пояснив, чому українцям не можна їздити в Росію.