ua en ru

Журналістка різко висловилася про затримання кримського активіста

Журналістка різко висловилася про затримання кримського активіста Фото: Затриманий активіст Сервер Караметов (facebook.com/zair.smedlya)

76-річного Сервера Караметова заарештували за одиночний пікет у Сімферополі

Ситуація із затриманням кримського активіста Сервера Караметова показує ступінь цивілізованості окупантів. Про це заявила журналістка Лілія Буджурова на своїй сторінці в Facebook.

"Панове, ви звірі! Кажуть, ступінь цивілізованості держави визначається його ставленням до дітей і людей похилого віку. Сьогодні ми з усією очевидністю стали свідками "цивілізованості" держави, у складі якої виявився Крим", - написала вона.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/lilya.takosh

Журналістка зазначила, що активіст дуже хворий, у нього порушена моторика рухів, і він не зміг чинити опору силовикам.

"Хіба Караметов - такий собі живчик та качок, схожий на літнього Сильвестра Сталлоне, який спочатку влаштував одиночну оргію з плакатом під будівлею суду, а потім розкидав в радіусі 10 метрів групу витончено-слабких і беззахисних поліцейських? А троє поліцейських, повязавших старого, зовсім не схожі своєю комплекцією і манерами на випускниць інституту благородних дівиць", - зазначила Буджурова

"Як він міг цим здоровенним мужикам "чинити опір", однієї кримської безбожної Феміді відомо. Вона – сліпа у своїй нелюдськості, - додала вона.

Журналістка додала, що Караметову довелося викликати "швидку", бо йому стало погано.

altФото: Сервер Караметов (facebook.com/lilya.takosh)

"Його в страшну спеку маринували в машині, потім не давали сходити в туалет і тільки ввечері дали можливість випити ліки і поїсти", - розповіла Буджурова.

"А сьогодні "найсправедливіший суд у світі" і зовсім відправив хворого старого на нари. І це тільки за те, що Сервер-ага, нікого не чіпаючи, тримав у руках плакат "Путін, наші діти - не терористи! ". А потім був обурений тим, що його силою тягнуть у поліцейську машину. От цікаво: навіщо? Щоб налякати народ? Так як ви можете когось налякати, якщо самі боїтеся хворих старих людей!" - підсумувала вона.

Нагадаємо, у затриманого в Криму кримськотатарського активіста хвороба Паркінсона.