ua en ru

Журналісти показали, де будуть жити футболісти "Реала" під час Ліги Чемпіонів (відео)

Журналісти показали, де будуть жити футболісти "Реала" під час Ліги Чемпіонів (відео) Фото: Гравці "Реал Мадрида" (facebook.com RealMadrid)

Менеджери готелю вже закупили партію м'ячів, щоб брати автографи у спортсменів

Стало відомо, в яких умовах будуть жити футболісти клубу "Реал Мадрид", коли приїдуть у Києві на фінал Ліги Чемпіонів 2018. В їхньому готелі побували журналісти телеканалу "2+2".

У 2012 році, коли в Україні проходило Євро, в цьому готелі жила збірна Іспанії. Саме адміністратор команди порекомендував цей готель команді "Реал Мадрид".

Кімнати в готелі ще не розподілені між гравцями. До їх приїзду підготували як люксові номери, так і звичайні. Розподілом кімнат між спорстменами будуть займатися менеджери команди.

В люксовому номері передбачено два санвузли, вітальня, спальня, просторий хол і міні-бар. У номері заборонено брати страви, до того ж з меню приберуть алкоголь.

Відео: Де будуть жити гравці "Реал Мадрида" (2plus2.ua)

Харчуватися футболісти будуть всі разом тричі на день в окремому залі. Їм також запропонують три перекусу в день. В меню є паста, курка і риба. А ось українського борщу немає.

До речі, обмеження для футболістів стосуються не тільки їжі. Наприклад, дивитися по телевізору гравцям дозволяється тільки те, що корисно.

Менеджери готелю розповіли, що збірна Іспанії, яка тут жила раніше, святкувала свою перемогу в McDonald's.

До приїзду гравців "Реал Мадрида" в готелі вже готові. Менеджери зізналися, що навіть закупили партію м'ячів, щоб взяти автографи у футболістів.

Раніше повідомлялося, що фанати "Реала" не хочуть їхати в Київ на Лігу Чемпіонів через високі ціни.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів