ua en ru

Журналісти показали, як живуть постраждалі через два місяці після вибухів в Калинівці

Журналісти показали, як живуть постраждалі через два місяці після вибухів в Калинівці Фото: Вибух (flickr.com/nasertamimi)

Люди просять хоча б про мінімальну допомогу

Постраждалі в результаті вибухів на військових складах в Калинівці не мають, де жити. Про це розповіли журналісти програми "Гроші".

Майже через два місяці після вибухів сапери все ще продовжують знаходити нерозірвані боєприпаси. І весь цей час люди живе в зруйнованих будинках, хоча на їх відновлення виділили гроші з держбюджету.

Пенсіонерка Катерина Бабій переїхала жити в літню кухню, щоб не мерзнути в будинку. Грошей, виділених на ремонт, вона не бачила. Як і сім'я Волинець.

Відео: Люди до сих пір живуть в зруйнованих будинках (1plus1.ua)

Мати-одиначка і її 13-річний син Володя насилу оговтались. Жінка каже, що ні відшкодування моральної шкоди, ні новий будинок, ні відселення в безпечне місце. А бажає лише одного - "щоб повернули те, що побило".

Вдома у Ірини Антонюк побиті стіни, діри в стелі, розвалена піч і вибиті вікна. Чекати допомоги у неї вже немає сил, просить лише поставити вікна.

На подолання наслідків вибухів Кабмін виділив 100 млн грн. Кошти вже два місяці лежать на рахунку у Калинівської РДА. Однак відновлювати пошкоджені будинки так і не почали.

До речі, постраждалі сім'ї до сих пір живуть без даху над головою.

Одна з родин скаржиться, що мало не втратила дітей-двійнят. А через півтора місяця після події їм доводиться за свій рахунок відбудовувати будинок.