ua en ru

"Моторошно смердить": в мережі обурилися запахом у люкс вагонах "Укрзалізниці"

"Моторошно смердить": в мережі обурилися запахом у люкс вагонах "Укрзалізниці" Фото: Вагон люкс (facebook.com/andrey.litvinov.771)

Поїзд слідував за маршрутом Дніпро-Київ

У мережі обурені запахом в купе вагона класу люкс поїзда "Дніпро-Київ" "Укрзалізниці". Як повідомляє на своїй Facebook-сторінці Андрій Литвинов, на питання провідниці, чому ж так неприємно пахне в купе, вона повідомила, що проводиться дезінфекція.

"Вагон типу "люкс" Дніпро-Київ - убоге творіння якоїсь хворої на голову істоти, спантеличеної питанням і рибку з'їсти і гроші вкрасти. Заходимо... моторошно смердить якоюсь отрутою. Задаємо питання провідниці, відповідь - дезінфекція. А як же пасажирам цілу ніч дихати? Залізка українська, напевно, саме корумповане підприємство нашої убогої країни з ширмою, ніби все через тендеру (товари, послуги і тд), про людей (пасажирів) тут точно не думають, вони в останню чергу", - обурився Литвинов.

"Моторошно смердить": в мережі обурилися запахом у люкс вагонах "Укрзалізниці""Моторошно смердить": в мережі обурилися запахом у люкс вагонах "Укрзалізниці"Скріншот (facebook.com/andrey.litvinov.7)

В коментарях люди обурені інцидентом в поїзді.

"Краще 5-6 годин на машині, комфортніше і веселіше.... і дешевше, я думаю", - написав Василь Глендер.

"Смердить клей з дешевого українського ДСП, яким оброблене купе", - висловився Андрій Москалець.

"Труїли тарганів разом з людьми", - прокоментувала Вікторія Ягунова.

"Моторошно смердить": в мережі обурилися запахом у люкс вагонах "Укрзалізниці"Скріншот коментарів (facebook.com/andrey.litvinov.771)

Нагадаємо, що львів'яни обурені станом електричок.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні