У Зімбабве крокодили з'їли "ходившого по воді" пастора

У Зімбабве крокодили з'їли "ходившого по воді" пастора
Фото: Крокодил (unsplash.com/Marcos Silveira)

Чоловіка, який наслідував Ісуса Христа, на річці Крокодил з'їли крокодили

В Зімбабве на річці Крокодил пастор церкви Ісуса Христа Святих останніх днів Джонатан Мтетва намагався втілити в життя біблійне чудо. Проте чоловік втопився у водоймі та був з'їдений хижаками, повідомляє DailyMail.

Члени церкви стали очевидцями події. Пастор Мтетва відійшов від берега на 30 метрів, потім спробував піднятися над водою, щоб пройтися по ній. Раптово з'явилися три крокодила і розправилися з чоловіком, від нього лишилися лише сандалії.

Швидка допомога прибула через 30 хвилин, однак пастор вже був мертвий.

Ми досі не розуміємо, як це сталося, тому що він постився і молився весь тиждень. Все, що залишилося від нього – це пара сандалій", - розповів диякон церкви Нкосі.

До речі, у США дівчинка дивом врятувалася від агресивного алігатора. Комісія по флорі та дикій природі штату повідомляє, що дитина купалася у дозволеному для цього місці на глибині трохи більше півметра та в трьох метрах від берега. Півтораметровий хижак непомітно підплив до дитини та встиг схопити за ногу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся