ua en ru

"Зимова казка": в мережі показали неймовірне відео Івано-Франківска з висоти

"Зимова казка": в мережі показали неймовірне відео Івано-Франківска з висоти Фото: Івано-Франківськ (facebook.com-IFrankivsk)

У ролику показано, як гарно прикрасили місто

У мережі показали неймовірне відео нічного Івано-Франківська з висоти пташиного польоту, який сяє безліччю вогнів. Ролик опублікував Руслан Марцінків на своїй Facebook-сторінці.

"В даний час різдвяних свят Івано-Франківськ просто казковий! Але яскравіше сяють очі та посмішки наших дітей. Давайте подаруємо їм щасливий свято. Бережіть один одного!" - підписали відео.

Відео: Нічний Івано-Франківськ (facebook.com/Руслан-Марцінків)

Користувачі мережі пишуть свої коментарі з приводу переглянутого ролика.

"Як красиво. Обожнюю своє місто! Живу тут вже майже 2 роки і так приємно бачити постійні позитивні зміни! Всіх з наступаючим 2018 роком", - написала Тетяна Хемий.

"Спасибі за красу. Це місто кращий", - прокоментувала Оксана Шевчик.

"Наше місто дуже красиво прикрашений", - відреагувала Уляна Павлюк.

"Зимова казка": в мережі показали неймовірне відео Івано-Франківска з висоти"Зимова казка": в мережі показали неймовірне відео Івано-Франківска з висотиСкріншот коментарів (facebook.com/Руслан-Марцінків)

Нагадаємо, що глава Миколаївської області затьмарив новорічну ялинку фінгалом (відео). У святковий день Савченко повернувся з відрядження у Києві з заклеєним пластиром носом, розбитою бровою і синцем під оком.