ru ua

"Знаки": у смертельній аварії з водієм Путіна побачили "послання"

"Знаки": у смертельній аварії з водієм Путіна побачили "послання" Фото: Володимир Путін (flickr.com)

У західних ЗМІ стверджують, що замах готувався на самого російського президента

Західні журналісти вважають, що автокатастрофа, в якій загинув особистий водій Володимира Путіна, була частиною великої змови і попередженням для самого президента. Про це пише британська газета Daily Mail.

Нагадаємо, що смертельне ДТП сталося другого вересня. Водій Mercedes їхав по виділеній смузі, потім різко повернув вліво, вилетів на зустрічну смугу, зіткнувшись лоб в лоб з президентським BMW. Водій президентського авто загинув на місці пригоди. Водій другої машини був госпіталізований у вкрай важкому стані. Президента Російської Федерації в цей момент в машині не було.

Пізніше російські ЗМІ повідомили, що керував автомобілем BMW кращий водій Путіна. Цей факт дає підстави вважати, що це був замах на самого російського гаранта "агентами іноземної розвідки".

Через деякий час у виданні The Millennium Report з'явилася стаття, в якій повідомили, що це було так зване "послання" Путіну.

"Таке зухвале послання президенту Путіну може бути погоджено лише з внутрішньою групою іноземних спецслужб, які мають своїх довірених осіб в Москві", - йдеться в матеріалі.

За словами журналістів The Millennium Report, Москва настільки велика, що агенти можуть самі запланувати і здійснити напад прямо в місті.

Раніше Styler писав про те, що авто Путіна в Москві потрапило в смертельне ДТП.