ua en ru

Знайомі АТОшників назвали можливі причини перестрілки в Дніпрі

Знайомі АТОшників назвали можливі причини перестрілки в Дніпрі Фото: В результаті перестрілки загинуло два бійця АТО (pixabay.com/LovableNinja)

Трагедія сталася в понеділок, 24 липня

Поранений Едмонд Саакян і Олексій Вагнер, який загинув в результаті перестрілки в Дніпрі, могли постраждати через конфлікт з правоохоронцями або захист підприємців від рейдерів. Таку думку "Апострофу" висловили знайомі АТОшників.

"Вдень Льоха (Олексій Вагнер. – ред.) заходив до мене на роботу і пропонував йти з ними. Едмонд захищав інтереси фермерського господарства від рейдерів", – сказав друг Саакяна.

Його слова підтверджує ще один друг потерпілого адвоката Дмитро Демшин.

"Він дуже щільно займався захистом якогось агропідприємства. Там дійшло до того, що охороняють поля з автоматами. Він перейшов дорогу комусь дуже впливовому. Особисто я вважаю, що це пов'язано, але не факт", – зазначив він.

Видання припускає, що мова йде про "Добробут-Агро". Глава підприємства Геннадій Юдін раніше опублікував в соцмережі знімок з озброєним Едмондом Саакяном. Однак сам він відхрестився від конфлікту, стверджуючи ,що зв'язку між перестрілкою і захистом його підприємства немає.

Ще одна версія про причини трагедії – події 9 травня. Тоді в Дніпрі сталися сутички між АТОшниками, поліцією і тітушками. Саакян був адвокатом Вагнера, який тоді постраждав у бійках.

"Менти грають на боці супротивника схоже, самі проаналізуйте події Дня Перемоги. У Еда і його товаришів активна позиція, і є реальні справи, за якими вони заважають визначеному колу, ці події – якийсь каталізатор", – сказав ветеран АТО Євген Білий.

Нагадаємо, поранений боєць АТО розповів про перестрілку в Дніпрі.