ua en ru

Знаменитий екс-мер Нью-Йорка сфотографувався у Харкові з курткою Термінатора

Знаменитий екс-мер Нью-Йорка сфотографувався у Харкові з курткою Термінатора Фото: Рудольф Джуліані прибув у Харків (прес-служба)

20 листопада з візитом до Харкова прибув Рудольф Джуліані, колишній мер Нью-Йорка, видатний діяч Республіканської партії США, нині - радник Президента США

Рудольф Джуліані відомий своїми програмами боротьби зі злочинністю, скорочення податків і підвищення рівня життя. Як радник Дональда Трампа, політик займається питаннями кібербезпеки.

В бесіді з представниками мас-медіа Джуліані заявив про те, що перші враження про Харків і про готель Premier Palace Hotel Kharkiv 5*, де він оселився, – відмінні. У холі готелю радник Трампа звернув особливу увагу на знамениту "куртку Термінатора".

Знаменитий екс-мер Нью-Йорка сфотографувався у Харкові з курткою Термінатора

Фото: екс-мер Нью-Йорка в готелі виявив куртку Шварценеггера (прес-служба)

Як відомо, Рудольф Джуліані підтримує дружні стосунки з легендарним Арнольдом Шварценеггером.

"Ви знали, що це мій друг? Я був на цьому фільмі", - сказав він, фотографуючись з експонатом.

Нагадаємо, куртка в минулому році була придбана власником готелю Олександром Ярославським за $350 тис. на благодійному аукціоні з нагоди 40-річчя Володимира Кличка, якому Шварценеггер спеціально для цієї мети надав також по дружбі лот з культового блокбастера.

Про Premier Palace Hotel Kharkiv 5*, в свій час зведеному в рамках підготовки міста до проведення матчів Євро-2012, Рудольф Джуліані відгукнувся у найвищих ступенях. Подальша програма перебування політика передбачає зустрічі з представниками місцевої влади та участь у нараді "Харків: безпека і порядок".