ua en ru

На ідіотів ображатися не можна: Скабеева зібралася в президенти України

На ідіотів ображатися не можна: Скабеева зібралася в президенти України Колаж РБК-Україна

Пропагандистка розповіла про ДТП зі своєю участю

Російська пропагандистська журналістка Ольга Скабеева, яка нещодавно заявила, що Донбас - це Україна, відзначилася черговою скандальною заявою. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Ольга Скабеева обурилася тим, що багато ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що вона потрапила в аварію і зазначила, що інформація була фейкова. Крім того, Скабеева використала цю інформацію ЗМІ для своєї передачі.

"Популярність — це коли фейк про аварію з твоєю участю в топі українських соцмереж за добу", — написала вона у своєму Telegram-каналі.

Під час передачі #Сеем добро вона почала зачитувати заголовки, які були в публікаціях про її ДТП, а потім додала, що в аварії ніхто не постраждав і назвала всіх лиходіями.

"Ви всі лиходії і всі зійшли з розуму. На ідіотів ображатися не можна", - сказала Скабеева.

Після цього вона зазначила, що новини про аварію обійшли за популярністю новини про кандидатів у президенти України і зробила висновок, що їй варто було б подавати свою кандидатуру.

"Фейк виносять далеко, значить, ми любимі і всі дивляться. Може бути, плюються, може бути, ненавидять від того, що нічого протиставити нашій правді. Неприємна новина полягає в тому, що закінчилася реєстрація кандидатів в президенти. Якщо би вона не закінчилася, думаю, можна було б якимось чином мені взяти участь... Може бути, у мене були б шанси", — сказала Скабеева і додала, що вона знає, як стабілізувати ситуацію в Україні.

"А я, як мені здається, приблизно-приблизно знаю, як стабілізувати ситуацію в Україні. У всякому разі, я б із задоволенням спробувала", — додала журналістка.

Відео: YouTube/"60 хвилин"

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Скабееву трохи шляк не трафив в прямому ефірі.

А також розповідали про те, що топ-пропагандистці Кремля смачно плюнули в обличчя.