"Золоті рибки": українські синхроністки стали кращими на чемпіонаті Європи

"Золоті рибки": українські синхроністки стали кращими на чемпіонаті Європи Фото: Українська команда з синхронного плавання у Лондоні (euroaquatics2016.london)

Це друге "золото" в активі України в змаганнях з водних видів спорту в Лондоні, де наша команда показала отличніе результати

"Золото" європейського чемпіонату з водних видів спорту, який відбувся в Лондоні, завоювала українська команда синхроністок. Спортсменки показали кращий результат у довільній програмі, набравши 94.0000 бали.

"Так! Є "золото" чемпіонату Європи з водних видів спорту! Українська команда з синхронного плавання у довільній програмі здобула перемогу! Браво!" – написали у Facebook Національного олімпійського комітету України.

Пост НОК Украины про победу украинских синхронисток

Україна на цьому чемпіонаті Європи посіла друге місце в загальнокомандному заліку: в "скарбничці нашої збірної дві золотих, вісім срібних і дві бронзові медалі.

До речі, українка Волошина виграла четверте "срібло" на чемпіонаті Європи.