ua en ru

"Зомбування по всіх напрямках": відомий артист висловився про пропаганду в РФ та її головних мерзотників

"Зомбування по всіх напрямках": відомий артист висловився про пропаганду в РФ та її головних мерзотників Колаж РБК-Україна

Російський композитор і режисер нагадав про "традицію стукачів"

Після трагедії в Кемерово на російське суспільство ще більше впливають пропагандистськими методами. Таку думку висловив народний артист Росії, композитор і кінорежисер Володимир Назаров в коментарі InfoResist.

"Зомбування по всім напрямкам. Це і центральне телебачення – крім телевізійних репортажів, які звичайно включаються на повну потужність, підключаються Соловйови, Кисельови та інші мерзотники. Але існують ще такі організації як Пригожинські "тролі", які в соціальних мережах працюють дуже активно", - зазначив він.

"І є ще стара добра традиція стукачів, які йдуть в народ, і їх неймовірна кількість. І вони шепочуть у вуха під виглядом друзів, під виглядом сусідів, під виглядом колег по роботі і т. д. Людина раптом відчуває себе оточеною з усіх боків однодумцями і вже сама починає так думати, вона вже сама починає так говорити. І її думки стають для неї комфортними, тому що так думає більшість", - додав Назаров.

"Ще в імператорській Росії двірники завжди були стукачами і помічниками городових, вони туди доносили. Ця славна традиція була підхоплена НКВД, ЧК тощо, вона продовжує працювати досі. У кожному будинку, в кожному ЖЕКу, на кожній лавочці обов'язково знайдеться той, кому дали інструкцію, що говорити і як говорити", - упевнений артист.

До речі, в Івано-Франківську любителька "руского міра" образила учасників Революції Гідності.

Хайп таксі #13 Чи варто розірвати дипвідносини з Росією (відео: РБК-Україна)