ua en ru

В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова"

В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова" Колаж РБК-Україна

Йому було всього 23 роки

Вночі з 8 на 9 березня, в зоні АТО загинув боєць "Азова" Юрій "Баррет" Луговський. Про це повідомляється на сторінці Facebook "Національного корпусу".

Від кулі ворожого снайпера загинув наш побратим "Баррет". Для нас він був другом і братом і залишиться одним з тих Героїв, які віддали своє життя за Україну. Але найгірше те, що поки такі люди, як "Баррет", зі зброєю в руках захищають спокій і вільне життя українців, основна маса наших співвітчизників просто ігнорує війну. Для них легше вірити в аморфне перемир'я і заспокоювати себе цим, в той час, як за мир і спокій в Україні гинуть наші друзі і побратими. Наші друзі і побратими, без яких ці люди не змогли б жити спокійно", - сказано в повідомленні на сторінці "Національного корпусу".

В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова"

Скріншот поста (facebook.com/politicalpartynationalcorps)

Юрій Луговський загинув від кулі снайпера біля села Водяне, в Новоазовському районі. Йому було всього 23 роки.

В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова"Фото: Юрій "Баррет" Луговський (facebook.com/politicalpartynationalcorps)

Смерть героя прокоментував Facebook і відомий волонтер Роман Синіцин.

За його словами, "Баррет" був одним з кращих розвідників "Азова".

"Баррет" постійно десь ходив зі своєю групою в сірій зоні. Мінував, то вистежував, лежав на днях в "лежках", повертався з трофеями. На війні з перших днів. "Донбас", Іловайськ, потім "Азов". Про "Баррете" ходили легенди навіть у полку, серед своїх. Про результати, про операції. В секторі його групу знали всі. Я не знаю у що вірив Юра. В Рай або в Валхаллу або ще щось. У свої 23 роки. Але він вже там, там де краще. А в пеклі десятки, відправлених Юрою туди, ворогів. У тому числі в прямому ефірі рашаТВ", - розповів Синіцин.

В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова"В зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова"

Скріншот поста (facebook.com/romabra)

Нагадаємо, що у зоні АТО загинув боєць 1997 року народження.