Заклик про допомогу: українці просять нагодувати курсантів

Заклик про допомогу: українці просять нагодувати курсантів
Фото: Військова їдальня (mil.gov.ua)

В мережі опублікували відповідну петицію

На сайті президента опублікували петицію, в якій просять покращити харчування курсантів військової академії.

Автором петиції №22/042718-еп є Кущій Антон Андрійович. У документі вимагають поліпшити харчування курсантів Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

"Шановний пане Президент України, ми, курсанти льотної академії Національного авіаційного університету, просимо вас розглянути питання фінансування харчування курсантів нашої академії. Ми, як майбутні учасники льотних складів, дуже пильно стежимо за нашим здоров'ям. Але невідкладною частиною фізичного здоров'я людини є правильне харчування. Так як наші стипендії на половину менші, ніж у студентів, більшість з нас не може дозволити собі додаткове харчування", - сказано в петиції.

До речі, протягом 2017 року за направленням тилового забезпечення Міноборони укладено понад 600 договорів за результатами проведених 372 процедур закупівель.

Раніше в одній із середніх шкіл селища Черкаський Дніпропетровської області кухарка дитячої їдальні розкладає їжу по тарілках голими руками.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся