ru ua

Зірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТО

Зірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТО Волонтер Валерій Бєлєвич (facebook.com/helpvaleriy)

Анастасія Приходько, Сергій Жадан і гурт "Без Обмежень" приєдналися до акції

У прифронтовому Бахмуті (Донецька область) організували онлайн-аукціон для збору коштів на лікування волонтера Валерія Бєлєвича, який очолював громадську організацію "Бахмут Український". Зірки українського шоу-бізнесу, письменники та художники, волонтери з різних регіонів України об'єдналися, щоб допомогти патріоту подолати рак.

Аукціон стартував у п'ятницю, 12 січня, на сторінці "Допомога волонтеру Валерію Бєлєвичу" у Facebook. Першими лотами стали крило російського безпілотника, збитого в АТО, неймовірні вази з гільз, хендмейд подушка з символом року від рекордсменки Книги рекордів України і диск з автографом Анастасії Приходько.

Зірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТО

Фото: крило російського безпілотника, збитого в АТО (facebook.com/helpvaleriy)

На сторінці також з'явилися особисті лоти від поета і письменника Сергія Жадана, групи "Без Обмежень", художника Сергія Захарова. Вже є домовленість про цікаві артефакти від Ірми Вітовської, ряду діячів культури і науки.

Зірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТОЗірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТО

Фото: лоти аукціону (facebook.com/helpvaleriy)

Підключилися і звичайні українці: з Івано-Франківська в прифронтовий Бахмут привезли унікальні листівки УПА, а з Києва - саморобки, зроблені на уламках снарядів. Волонтери з сусідніх міст підтримали колегу - на аукціоні виставлено унікальний військовий трофей і навіть частина зовнішньої атрибутики з окупованого Донецька.

Лоти хенд-мейд представлені на різні смаки: від дитячих подушок або ангелів ручної роботи до ляльок-мотанок, яких бахмутские майстрині робили в часи окупації разом з дітьми в приміщенні навпроти штабу так званої "ДНР", а також оригінальні соляні лампи.

Зірки виставили унікальні лоти на благодійний аукціон, щоб врятувати життя волонтера з АТО

Фото: Валерій Бєлєвич з дружиною (facebook.com/helpvaleriy)

Ікона ручної роботи, яку волонтери повісили у військовому госпіталі під час виведення військ з Дебальцевого, набір "сухпай", який залишився у старшини медичної роти в лютому 2015 року - всі ці речі можна придбати на аукціоні.

Ви можете допомогти Валерію зібрати потрібну для лікування суму, купивши один з лотів аукціону або зробивши пожертву: картка Приватбанку 5168 7420 1677 6951 (Вишневецька Наталія Миколаївна, дружина).

Відзначимо, що "Бахмут Український" почав свою діяльність ще під час окупації міста: волонтери допомагали захисникам військової частини, проводили акції мирного опору, підтримували українські традиції. З початку збройного конфлікту вони активно надавали допомогу переселенцям, військовим різних підрозділів, пораненим бійцям в госпіталі.

Сім'я Валерія Бєлєвича була однією з найактивніших у волонтерському русі. Але зараз Валерій, який захворів на рак легень, що дав метастази, потребує термінової допомоги для продовження лікування дорогим препаратом, яке вже почало давати результати. Докладно про це можна прочитати на сторінці підтримки.

Нагадаємо, волонтер Юсупова висловила співчуття у зв'язку зі смертю екс-зятя Тимошенко.