ua en ru

"Дзвонили рідним попрощатися": під Луцьком двох підлітків затягнуло в трясовину

"Дзвонили рідним попрощатися": під Луцьком двох підлітків затягнуло в трясовину Фото: Болото (pixabay.com/Natalia_Kollegova)

Рятувальники відшукали хлопців тільки завдяки даним зі смартфона

Під Луцьком рятувальники витягли з болота двох підлітків, які три години борсалися в трасовині та не могли самостійно з неї вибратися. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Волинської області.

Дев'ятикласники поїхали за місто, щоб погуляти і пофотографуватися. Під час прогулянки в темряві хлопці заблукали в очеретах біля одного з сіл. Поки шукали дорогу, провалилися по коліна в болото.

Через кілька годин безрезультатних спроб вибратися з трясовини, хлопчики подзвонили батькам, і ті викликали рятувальників. Співробітники ДСНС відшукали хлопців завдяки GPS-навігації, з допомогою якої підлітки передали координати свого місцезнаходження.

"Дзвонили рідним попрощатися": під Луцьком двох підлітків затягнуло в трясовину

Фото: Карта (volyn.dsns.gov.ua)

Відео: Рятувальники дістали дев'ятикласників з болота (YouTube/ТСН)

Зазначається, що врятувати школярів було непросто і в багнюку потрапив один з рятувальників, передає ТСН. Усіх трьох витягли з допомогою рятувального круга та мотузки.

"Дуже страшно було. Ми дзвонили рідним, щоб просто попрощатися. Холодно було так, що ніг не відчували зовсім, тільки страшний біль. Хочу подякувати і сказати, що таким дурним більше не буду", - сказав один з учасників події.

"Це перший такий випадок, що ми за таких умов врятували дітей. Якщо б не ці дані навігації, я не знаю, як би ми їх шукали. Варіанти розвитку подій могли б бути різними, слава Богу, що все добре", - зазначив рятувальник управління ДСНС у Волинській області Артур Куц.

До речі, у Тернополі рятувальники відзначили водія, який самостійно ліквідував пожежу.