Білому носорогові хочуть допомогти збільшити популяцію за допомогою онлайн-знайомств

Білому носорогові хочуть допомогти збільшити популяцію за допомогою онлайн-знайомств
Фото: Білий носоріг Судан (Brent Stirton/National Geographic)

Вчені створили носорогові сторінку на сайті онлайн-знайомств

Північні білі носороги, які знаходяться на межі вимирання, потребують термінової програми з відновлення підвиду. Про це повідомляє видання Sky News.

Дослідники відзначили, що північні білі носороги вже не можуть розмножуватися природнім шляхом. Щоб відновити чисельність цих тварин, необхідне застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Вчені хочуть запліднити двох самок законсервованою спермою останніх фертильних самців, або застосувати сурогатне виношування ембріонів з використанням самок південного білого носорога.

Білому носорогові хочуть допомогти збільшити популяцію за допомогою онлайн-знайомств

Фото: Аккаунт Судана в Tinder (Brittany Herbert/Mashable)

Також у рамках резервного плану фахівці хочуть використовувати клітини шкіри вимираючих носорогів і стовбурові клітини, які дадуть початок ембріонам.

В Кенії для реалізації проекту працівники заповідника, де живуть останні три північні білі носороги, вирішили використовувати соціальні мережі та сервіси знайомств.

Так, у додатку Tinder з'явилася сторінка 43-річного носорога на ім'я Судан. Користувачі, яким сподобається його акаунт, дізнаються про програму відновлення підвиду і зможуть пожертвувати будь-яку суму для допомоги тваринам. Організатори ідеї сподіваються зібрати близько $9 млн.

До речі, в Африці було убито одного з найстаріших слонів на Землі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся