"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)

"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)
Фото надані прес-службою

У Києві відбулася благодійна вечірка "Art to Help" на підтримку тварин з притулку "Бест Френдс"

Організатори заходу, Благодійний фонд "Happy Paw", разом з усіма учасниками і гостями зуміли створити теплу атмосферу добра, поезії і музики.

У рамках заходу діяла фотовиставка "Чотирилапе alter ego", присвячена гармонійному життю улюбленців та їх соціально-активних господарів. Всіх гостей привітала засновниця фонду Ольга Спектор, яка розповіла про мету вечірки - допомогти притулку "Бест Френдс" подолати наслідки погодних умов. За словами власниці, Онопрієнко Галини, підтоплення вольєрів сталося внаслідок різкого танення снігу.

"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)
 

Фото надані прес-службою

Приєднатися до допомоги міг будь-хто, взявши участь у благодійній лотереї та придбавши картину в онлайн-аукціоні або на самому заході. Ставки робили і герої фотовиставки: Василіса Фролова, Ксенія Крячко, Дмитро та Ірина Покідченко.

Спеціальними гостями вечірки стали талановитий поет Іван Якимів і харизматичний композитор Павло Ігнатьєв. Читанням віршів і авторською музикою насолоджувалися і чотирилапі друзі."Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)

"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)"Чотирилапе alter ego": як у Києві пройшла акція "Art to Help" (фото)
 

Фото надані прес-службою

Всі виручені кошти, а саме 15 029 грн, були витрачені на закупівлю 60 тонн щебеню, що дозволить поліпшити умови життя і створити комфортне перебування тварин у найпроблематичніших вольєрах.

"У наш час така кількість потребуючих допомоги, що просто просити – не найкращий варіант. Благодійність повинна бути доброю і красивою, а в серцях людей після подібних заходів повинно залишатися тепло і любов", – говорять організатори заходу "Art to Help", Благодійний фонд "Happy Paw".

Нагадаємо, в Краматорську собака знайшла зниклого 12-річного хлопчика.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся