ru ua

Чудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканці

Чудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканці Фото: Зоопарк "12 місяців" (facebook.com 12.org.ua)

Чорні вовки призвели потомство

У приватному зоопарку "12 місяців", який знаходиться під Києвом, поповнення. Там на світ з'явилися чорні вовченята. Обзавелися потомством пара вовків Ракша і Акела. Про цю подію повідомив на своїй Facebook-сторінці власник звіринця Михайло Пінчук.

Наголошується, що для малюків зараз придумують імена. До речі, їх стать теж поки не відома.

"Ось це так, містер Фікс!!! Наші самі улюблені чорні волчики Ракша і Акела привели нам вовченят!!! І ми нічого до цього не знали, поки вчора вперше не побачили їх вже з відкритими очима, трусящими за мамою, а Ракша справляється з новою роллю чудово, хоча це перший її виводок (трійня) і вона ще зовсім молода мама. І поки ми ще не в курсі хлопчики чи дівчатка - думаємо про імена, друзі!!!" - повідомив радісну новину Пінчук.

Чудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканці

Чудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканціЧудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканціЧудове поповнення: у зоопарку під Києвом народилися нові мешканціФото: У зоопарку народилися чорні вовченята (Михайло Пінчук/Facebook)

Читайте також, американський фонд "Чисте майбутнє" вирішив допомогти цуценятам з Чорнобиля і знайти їм господарів в США.