У харківському зоопарку з'явився дуже милий хижак

STYLERТварини        16.05.2017 - 21:24
Фото: Маленька пантера feldman-ecopark.com)
Фото: Маленька пантера feldman-ecopark.com)

Люди можуть побачити чорну пантеру через місяць

У Харківському екопарку з'явився дуже милий хижак. Як повідомляє сайт, сюди привезли представника котячих - маленьку чорну пантеру. Тварина поки що освоюється, а подивитися на неї всі бажаючі зможуть через місяць.

"Тварину передали з приватного зоопарку в рамках програми співробітництва по збереженню рідкісних видів. Це хлопчик, йому 7 травня виповнився рівно місяць, і він вже може обходитися без мами. Ми поки ще годуємо його молоком з пляшечки, але скоро будемо переводити на підліткову м'ясну дієту. Котик повністю здоровий, пройшов усі необхідні профілактичні процедури і перебуває під постійним наглядом наших ветеринарів ", - розповіла заступник директора з зоотехнічних питань Валерія Іващенка.

Зараз в екопарку вибирають ім'я для хлопчика-пантери. Всі бажаючі можуть залишати свої ідеї на соцстраницах екопарку в мережі. За словами організаторів конкурсу, переможцю гарантована не тільки фотосесія з чорною пантерою, але й суперприз.

Як раніше повідомлялося, ліси Прикарпатської області атакували бізони-"нелегали". Тварини знаходяться на території лісу без ветеринарних документів.

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: животное
On Top